Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.ipa

Mr Robot Dizisi Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 66.2 MB
  • Sürüm 2.99 $
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Telltale Inc

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.ipa indir. Bilgi Gerektirmeyen Oyun kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Telltale Games?in daha önce yayınladığı oyunlardan farklı olan yeni Mr. Robot oyunu bir mesajlaşma uygulaması gibi işlev görüyor. Tepkilerinize ve cevaplarınıza oyun gidişatı değişiyor.

Şu anda 2. sezonunun ortalarında olan Mr. Robot?un 3. sezonda da devam edeceği duyurulduktan sonra sunulan oyun, ikinci sezon ile üçüncü sezon arasında geçecek sürede dizinin fanatiklerinin senaryodan uzaklaşmamalarını sağlayacak. Fanatiklerin senaryo ile bağını güçlendirerek Mr. Robot beklentisinin çok yüksek seviyelere çıkmasını önleyecek bir tampon görevi görecektir.

Oyunun ilk hikayesi ilk sezona yani başlangıç zamanına göre düzenlenmiş. Coney Adası?nda, Fun Society Arcade olarak adlandırılan alanın dışında bulunan bir telefon Darlene?e, oyunun kahramanının korsan arkadaşlarından bir tanesine ait. Bu telefonu sahibine geri götürmek gerekiyor. Ancak bu yolda E Corp çeşitli engellerle sizi bu hedeften alıkoymaya çalışıyor.

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.ipa indir